Loading...

SDX TEAM

Het team van SDX BV bestaat uit de volgende afdelingen en personen.

 

CENTRALE PLANNING 24/7 BEREIKBAAR

De centrale planning van SDX is op telefoonnummer 030 - 241 01 06 of via info@sdx.nl bereikbaar:

John Verhoef, john@sdx.nl

Frank de Bie, frank@sdx.nl

 

OVERIGE TEAMLEDEN VAN SDX

Operations Support

Mitch Dunne, mitch@sdx.nl

Jeroen Nieuwenhuis, jeroen@sdx.nl

 

Customer Service

Maurice Meijer, maurice@sdx.nl

 

Quality

Pim van der Greft, pim@sdx.nl

 

Finance

Stefan Iding, stefan@sdx.nl

 

IT & Support

IT & Support, itandsupport@sdx.nl

 

Stagiair

Katinka Nieuwenhuis, katinka@sdx.nl

 

Directie, Sales/Marketing en Contractmanagement

Martijn Nieuwenhuis, martijn@sdx.nl