Loading...

SDX TEAM

Het team van SDX BV bestaat uit de volgende afdelingen en personen.

 

Afdeling Operations - 24/7 bereikbaar

De afdeling Operations is - via telefoonnummer 030-241 01 06 of email info@sdx.nl - 24/7 bereikbaar

John Verhoef, john@sdx.nl

Frank de Bie, frank@sdx.nl

 

Service medewerker Operations

Mitch Dunne, mitch@sdx.nl

 

Customer Service

Maurice Meijer, maurice@sdx.nl

 

Quality

Pim van der Greft, pim@sdx.nl

 

Finance

Stefan Iding, stefan@sdx.nl

 

IT & Support

Jeroen Nieuwenhuis, itandsupport@sdx.nl

 

Directie, Sales/Marketing en Contractmanagement

Martijn Nieuwenhuis, martijn@sdx.nl