Loading...

SDX TEAM

Het team van SDX BV bestaat uit de volgende afdelingen en personen.

 

Centrale planning 24/7 bereikbaar

Centrale planning SDX, vragen en opdrachten op 030-2410106 of info@sdx.nl 

John Verhoef, john@sdx.nl

Frank de Bie, frank@sdx.nl

 

Operations Support

Mitch Dunne, mitch@sdx.nl

Jeroen Nieuwenhuis, jeroen@sdx.nl

 

Customer Service

Maurice Meijer, maurice@sdx.nl

Angelique De Goeij, angelique@sdx.nl

 

Marketing

Ingrid Saarloos, ingrid.saarloos@sdx.nl

 

Quality

Pim van der Greft, pim@sdx.nl

 

Finance

Stefan Iding, stefan@sdx.nl

Valerie Oostrom, valerie.oostrom@sdx.nl

 

IT Solutions en support

Martijn Stam it@sdx.nl

 

Stagiair

Katinka Nieuwenhuis, katinka@sdx.nl

 

Sales en contractmanagement

Martijn Nieuwenhuis, martijn@sdx.nl